Wersje językowe
Jak dbać o nasze produkty

Produkty Misoui I Homme by Misoui są wykonywane z najwyższej jakości skór naturalnych. 

Prosimy traktować je z należytą starannością. 
Wszystkie nasze surowce ną w 100% organiczne i w ten sam sposób zostały przygotowane do użytkowania.

- Zaleca się dokonywanie konserwacji i czyszczenia powierzchni wyrobu specjalnymi preparatami przeznaczonymi do skór, przynajmniej raz na sezon.
- Skóra jest materiałem delikatnym, prosimy unikać wypełniania produktu ciężkimi, nieforemnymi i kaleczącymi przedmiotami.
- Jeśli dojdzie do zawilgocenia produktu, prosimy nie stawiać go w pobliżu silnego źródła ciepła (kaloryfer, grzejnik) tylko wypchać papierem – najlepiej gazetą i pozostawić do wyschnięcia w pomieszczeniu o temperaturze pokojowej ( tak jak w przypadku konserwacji butów skórzanych).
- Prosimy nie gnieść wilgotnych produktów wykonanych ze skór roślinnych. Skóra ta ma naturalne właściwości plastyczne i jest podatna na zagniecenia w momencie kiedy jest nasączona wodą.
- Chronić przed zetknięciem z wodą, rozpuszczalnikami oraz substancjami żrącymi. Należy unikać obijania metalowych elementów o twarde lub szorstkie powierzchnie.
- Ciemne skóry zamszowe mogą pozostawiać ślad na odzieży, jest to wynikiem ich porowatej struktury. Pod wpływem wody mogą również farbować.
- Wycieranie się skóry oraz złotych okuć jest naturalną cechą surowca i nadaje mu unikatowy charakter w zależności od sposobu użytkowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.