Wersje językowe
Polityka zwrotów i reklamacji

Zwroty i reklamacje

Towar nabyty w sklepie internetowym Misoui można zwrócić lub wymienić w ciągu 14 dni od jego otrzymania (zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, art. 27).

Zakupiony towar, który będzie zwracany lub wymieniany nie może nosić śladów użytkowania, musi posiadać wszystkie metki i zawieszki, musi zostać odesłany wraz ze wszystkimi rzeczami z którymi został przysłany. Jeśli towar dotarł do Państwa w uszkodzonym opakowaniu, prosimy go nie odbierać. Odbiór przesyłki jest równoznaczny z deklaracją iż produkt dotarł w dobrej formie i wszelkie reklamacje nie będą uwzględniane. 
 
I. Zwrot
1. Aby dokonać zwrotu towaru, prosimy o zgłoszenie takiej prośby przez zakładkę kontakt na stronie najpóźniej w przeciągu 14 dni od daty otrzymania produktu. 
2. Następnie w wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo formularz który należy wypełnić. 
3. Wypełniony formularz wraz z dowodem zakupu oraz towarem należy przesłać na własny koszt, na adres podany w wiadomości zwrotnej.  
4. Zwrot należności obejmuje wyłącznie wartość odsyłanego towaru, zwrotowi nie podlegają koszty dostawy oraz prowizje bankowe.
5. Zwrot kosztów za odesłany towar nastąpi w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania przez Sklep kompletnej przesyłki z towarem nienoszącym śladów użytkowania.
6. Zwrot będzie dokonany tym samym kanałem w którym dokonano zakupu. W przypadku płatności kartą płatniczą zwrot środków zostanie wykonany bezpośrednio na kartę Klienta.
7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie przesyłki przez kuriera lub Pocztę Polską. Zwroty są przyjmowanie wyłącznie przez zarejestrowanych dostawców przed podanie numeru śledzenia wysyłanej przesyłki. Bez podania numeru śledzenia zwrot nie będzie rozpatrywany. 
8. Zwrotom ani wymianie nie podlegają produkty wykonywane na specjalne zamówienie, posiadające monogram bądź inne indywidualnie dopasowywane rozwiązania i zmiany, odbiegające od standardowej ofercie prezentowanej na stronie, ustalane indywidualnie z klientem.
 
II. Wymiana
1. Aby dokonać wymiany towaru, prosimy o zgłoszenie takiej prośby przez zakładkę kontakt na stronie. Następnie w wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo formularz który należy wypełnić wraz z adresem na który należy odesłać produkt. 
2. Zeskanowany i wypełniony formularz należy przesłać na adres mailowy sklepu – celem potwierdzenia dostępności żądanego towaru.
3. Po otrzymaniu informacji o dostępności towaru, prosimy wypełniony formularz wraz z dowodem zakupu oraz towarem przesłać na własny koszt na adres podany w wiadomości email. 
4. Jeśli wymieniany produkt jest tańszy od nowego, wystawimy w sklepie produkt w wartości równej różnicy i podamy link w wiadomości zwrotniej.
5. Gdy wymieniany produkt jest droższy od nowo zamówionego, w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez sklep wymienianego produktu różnica zostanie przelana na konto klienta, tym samym kanałem płatności który został użyty do pierwotnej płatności. 
6. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.
7. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie przesyłki przez kuriera lub Pocztę Polską.

III. Reklamacje
W przypadku stwierdzenia  wad fizycznych zakupionego towaru lub niezgodności towaru z towarem zamówionym, Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji.
W takim przypadku prosimy o zgłoszenie takiej prośby przez zakładkę kontakt na stronie. W wiadomości zwrotnej otrzymacie Państwo formularz który należy wypełnić wraz z adresem na który należy odesłać produkt. 

1. Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu oraz  wypełniony formularz reklamacji towaru.
2. Sklep nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.
3. Reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
4. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie przesyłki przez kuriera lub Pocztę Polską.
5. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, w ciągu kolejnych 14 dni.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.